O MNIE

Nazywam się Justyna Karolak, mam 30 lat i z wykształcenia jestem specjalistką z dziedziny międzynarodowych stosunków politycznych. Od zawsze pasjonowały mnie kraje i języki Dalekiego Wschodu.

Owocem tych zainteresowań było napisanie przeze mnie artykułu pt. Program kosmiczny Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej – pokaz siły, czy realne zagrożenie?  – wydanego przez Wyższą Szkołę Studiów Międzynarodowych w Łodzi w 2013 roku.

Od 2016 roku jestem wizażystką i udzielam bezpłatnie konsultacji makijażowych.

Od 2017 roku prowadzę własną działalność gospodarczą.

W marcu 2018 roku powstał blog http://www.pandastycznie.pl. A Ty znajdujesz się na tym drugim, który urodził się 4 miesiące później.

Prywatnie jestem miłośniczką fotografii, książek i zwierząt. Mam wspaniałego męża, cudownych rodziców, najlepszą siostrę i świetnego szwagra – czego chcieć więcej?

Przede wszystkim – wiedzy. Mój umysł pragnie jej nieprzerwanie, przez co wciąż zapisuję się na nowe kursy. Ukończyłam ich całkiem sporo:

Wierzę, że droga do szczęścia wiedzie przez ciągły rozwój osobisty i stawianie sobie nowych wyzwań. Dlatego nieustannie podejmuję się nowych przedsięwzięć i nigdy nie ustaję w poszukiwaniu nowych ścieżek rozwoju.